Adap Trnava, s.r.o.

 

Spoločnosť Adap Trnava s.r.o. pôsobí na trhu od januára 1998 . Firma začínala s podnikaním pod obchodným názvom Adap  a od roku 2006 sme sa pretransfotmovali na Adap Trnava, s.r.o. Od samého počiatku podnikania sa zaoberáme dodávaním kvalitných profesionálnych strojov a nástrojov CEDIMA zákazníkom z oblasti stavebníctva. Spoločnosť Cedima vyvíja a vyrába stroje nemeckej kvality určené na rezanie, vŕtanie a brúsenie stavebných materiálov. Od roku 2007 sme pribrali do nášho programu anglické stroje spoločnosti Altrad Belle Group, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou hutniacich strojov, strojov  na spracovanie betónu, hydraulických búracích komletov.

V roku 2009 sme sa presťahovali do nových priestorov, v ktorých máme k dispozícii veľké  predajné , skladové a servisné priestory. Kladieme vysoký dôraz na osobný prístup k zákazníkovi a to či už pri predaji , poradenstve, alebo servise. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradým cieľom a pre jeho dosiahnutie robíme vždy maximum.

Priamo v našich priestoroch renovujeme diamantové vŕtacie korunky,  vykonávame záručný a po záručný servis na stroje. Po dohode a podla požiadaviek zákazníka vykonávame servisné zásahy aj v teréne.

 

CEDIMABELLE GROUP