CEDIMA

So zákazníkom, pre zákazníka! Od roku 1984 spoločnosť CEDIMA GmbH z mesta Celle sa zaoberá vývojom a distribúciou diamantových nástrojov a strojov pre stavebníctvo. Vďaka zhromaždenému know-how získaných za mnoho rokov, disponuje dnes radom diamantových nástrojov a strojov, ktoré ponúkajú bezkonkurenčné možnosti.
Ich výrobky sa vyvážajú do viac než 50 krajín. Vďaka distribútorom a servisným partnerom po celom svete sa snažia udržať dodávky a servisné časy po čo najkratšiu dobu.
Kvalita je jedným z najvýznamnejších predností spoločnosti CEDIMA. Smerovanie obchodných aktivít ku kvalite sa stala samozrejmosťou. Za tieto snahy boli odmenení už v roku 1997 certifikátom podľa normy DIN ISO 9001.

V meste Celle, vysoko kvalifikovaný tím neustále pracuje na výrobe vhodného nástroja pre každý materiál. Vo vzorkách odobratých po celom svete našimi zákazníkmi a zamestnanci sa podrobujú analýze. V laboratóriu vybaveného najmodernejšou technológiou sú vzorky skúmané, a tým získavajú potrebné informácie pre rozvoj úspešného diamantového nástroja.

Pred predajom každého nového diamantového nástroja sa robia dôkladné testy. Samozrejme, vrtáky sú rovnako testované.

Ich najväčšia hodnota je výborne vyškolený predajný a servisný tím, ktorí sa stará o záujmy zákazníkov doma i v zahraničí.